Izklaide un atpūta

Ozolnieku novadā ir dažādas iespējas labi pavadīt brīvo laiku.

Vasarā ūdens priekus var baudīt gan pie Iecavkrastiem, gan Ozolnieku ezerā, kas no Iecavkrastiem atrodas tikai 400 m. Tajā arī ir ierīkota Baltijā vienīgā ūdens slēpošanas trošu sistēma. Peldvieta iecienījuši gan vietējie iedzīvotāji, gan Jelgavnieki.

 

Ozolnieku sporta centrā ir pieejama sporta un trenažieru zāle. Var spēlēt galda tenisu, futbolu. Blakus sporta centram 2008. gadā uzcelta ledus halle. Veselības taka ir piemērota pastaigām un skriešanai, bet ziemā to var izmatot kā slēpošanas trasi.

 

Trīs zirgkopības centros var apgūt gan jāšanas iemaņas, gan teorētiskās zinības. SIA „Princis” piedāvā iespēju doties izjādēs ar zirgiem un jāšanas apmācību. IK „Zemgales pnijs” piedāvājumā ir pirts, telšu vietas un izjādes ar ponijiem un neliela auguma zirgiem, jāšanas apmācība, poniju īre.

 

Ozolnieku apkārtnē ir daudz viesu namu, kā arī populārais bārs-resturāns „Meka”, Ozolnieku centrā. www.meka.lv

 

Kaziņu apskati un kazkopības produkcijas degustāciju piedāvā saimniecība „Līcīši”, kas no Iecavkrastiem atrodas tikai dažus kilometrus.

Ozolniekos apskatāms ir Motormuzejs, Teteles muižas tornis, Dalbes baznīca, piemineklis 6. Rīgas kājnieku pulkam, Mazsilgraužu senkapi. Novada apkārtnē ir arī daudz dižkoki.

 

www.ozolnieki.lv