Apkārtne

Daudzdzīvokļu māja Iecavkrasti atrodas Ozolniekos, Iecavas upes krastā.


No Ozolniekim līdz Rīgai 37 km, līdz Jelgavai 4 km. Ozolniekos ir ērta satiksme. Ar satiksmes autobusu vai vilcienu līdz Rīgai var nokļūt 40-50 minūtes, bet līdz Jelgavai prasa vien nedaudz minūšu.

Iecavas upe Ozolniekos ir apmēram 40 m plata un 2,5 m dziļa. Tā ir brīvi kuģojama. Pa Iecavu ar laivu, jahtu vai kuteri iespējams nokļūt līdz Lielupei.No Iecavkrastiem līdz Lielupei ir apmēram 7 km. Kuģojot pa Lielupi uz augšu, pēc apmēram 4 km ir Jelgava. Pa Lielupi uz leju iespējams nokļūt līdz Kalciemam un tālāk līdz Baltijas jūrai.

 

 

 Ceļā uz Jelgavu sanāk braukt garām Pasta un Pils saliņām, kuras no vienas puses apskalo Lielupe, bet no otras Driksa. Uz salas bieži ir redzami savvaļas zirgi, kas ir iecienīts tūristu apskates objekts.

 

 

 

Pa Driksu savukārt iespējam iekuģot pašā Jelgavas sirdī. Tā tek gar LLU sporta namu, viesnīcu Jelgava, Jelgavas tirgu. Ap Jelgavu Lielupē ietek arī citas upes- Svēte, Platone, Vircava, Sesava. Visas ir bagātīgas ar zivīm un makšķernieku iecienītas.

 

 

 

Upes ir ainaviski skaistas ar daudz un dažādām koku un krūmu sugām. Apkārtne ir putnu iecienīta ligzdošanas vieta.

 

 


Iecavkrastu teritorijā ir divi mākslīgi izrakti dīķi, kas savienojas ar Iecavu. Lielākajā no tiem ir uzbūvēta kuteru un jahtu piestātne. Starp dīķiem izveidojusies pussala, uz kuras ir parks ar bruģētiem celiņiem un atpūtas laukumiem, kur māju iemītnieki var svinēt sev nozīmīgas jubilejas vai vienkārši jauki pavadīt brīvo laiku.


 

Iecavkrastu ziemeļu pusē atrodas mežs, kas māju iemītniekus nodrošina ar svaigu gaisu.